O nas

Firma Foto Kwiatek to działający od kilkudziesięciu lat importer albumów i ramek fotograficznych europejskich Producentów  Walther, Goldbuch, Henzo, znanych z jakości wykonania i eleganckiego wzornictwa.

Nasza oferta skierowana jest do odbiorców hurtowych, sklepów, zakładów fotograficznych, jak i osób prywatnych.

Oferujemy albumy firmy Walther, firmy Goldbuch i firmy Henzo.

Są to albumy tradycyjne, albumy ślubne, albumy dziecięce, albumy do wklejania na 40 stron, albumy na 50 stron, albumy na 60 stron, albumy na 70 stron, albumy na 80 stron, albumy na 100 stron. Albumy oprawiane są w materiał skóropodobny jak album Classic, album Monza, album De Lux, album Premium, oprawa naturalny len to album Summertime, a kartami białymi z kartami czarnymi.

Oferujemy również albumy kieszeniowe na zdjęcia formatu 10x15, 13x18, 15x20 na 400 zdjęć na 200 zdjęć na 300 zdjęć takie jak album Fun, album Monza czy Classic. W ofercie mamy albumy na 100 zdjęć czyli tak zwane książeczki, również na 36 zdjęć i na 24 zdjęcia, w oprawie miękkiej lub twardej.

Mamy duży wybór akcesoriów do klejenia zdjęć, przylepce, klej i rożki firmy Henzo, przylepce, rożki i taśmy firmy Goldbuch.

Oferujemy pudełka ozdobne, pudełka prezentowe, pudełka do przechowywania zdjęć.

W ofercie posiadamy ramki fotograficzne, plastikowe, ramki metalowe, ramki drewniane, ramki zamszowe. Ramki o formacie 10x15, format 13x18, ramki 15x20, ramki w formacie 20x30, w formacie A4, w formacie 30x40, 40x50.

Albumy klasyczne, okazjonalne

Albumy

Klasyczne

albumy Ślubne

Albumy

Ślubne

Albumy Dziecięce

Albumy

Dziecięce

Albumy Kieszeniowe

Albumy

Kieszeniowe

Pudełka

Akcesoria

Pudełka

Ramy FOTO

Ramy

FOTO

FOTO-KWIATEK | Import - Dystrybucja © 2020. Wykonanie ESECO